KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12141178
nr 1214 1178
René Vauquelin (f. 1854), Frankrike. Signerad. Kust motiv Frankrike. Olja på duk, 32x40
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:27:50
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)